Genel Cerrahi | INTERMED

 

Genel Cerrahi


İntermed Polikliniği Genel Cerrahi Bölümü; cerrahi alanında güncel tanı ve tedavi prensipleri ile hizmet vermektedir.

İntermed Polikliniği Genel Cerrahi Bölümü’nde; deneyimli kadromuzla tiroidin cerrahi hastalıkları (guatr – habis patolojileri), meme hastalıkları, karaciğer, safra kesesi, safra yolları – pankreas – dalak – mide barsakların iyi ve kötü huylu hastalıkları ile fıtık – hemoroid – anal bölge ve çevresi diğer hastalıkları ve varis gibi cerrahi müdahale gerektiren hastalıkların tanıları konulmakta ve tedavileri için gereklilik halinde ameliyatları, anlaşmalı olduğumuz ileri teknolojiye sahip, donanımlı hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

İntermed Polikliniği Genel Cerrahi Bölümü için; hafta içi 08:30 – 18:30, Cumartesi 09:00 – 16:00 saatleri arasında 0 212 444 1 633(MED) numaralı telefondan uzman hekimlerimize ulaşmak için randevu alabilirsiniz. Daha önce yapılmış tüm film ve tetkiklerinizi doktorunuza göstermek için yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Doktorlarımız

Op. Dr. İsmet Akkaya

1956 Gümüşhane doğumlu Op. Dr. İsmet Akkaya, 1980 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini 1985 yılında İstanbul Haseki Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği’nde tamamlamıştır. 1989-1991 yılları arasında Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde Başasistan olarak görev yapmıştır. 1992-1998 yılları arasında International Hospital’da, 1998 sonrası ise İstanbul Cerrahi Hastanesi ve Alman Hastanesi’nde çalışmıştır. 1998 yılından beri Nişantaşı’nda serbest muayenehane hekimi olarak çalışan Op. Dr. Akkaya, 2010 yılı itibarıyla Intermed çatısı altında da çalışmalarına devam etmektedir.

Op. Dr. Bülent Koç
1956 doğumlu doğumlu Op. Dr. Bülent Koç, Ankara Fen Lisesi ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda Genel Cerrahi uzmanlığını almıştır. Askerliğini Gümüşsuyu Hastanesi’nde, mecburi hizmet yükümlülüğünü Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde tamamladıktan sonra 1998 yılına kadar Yeşilköy International Hospital’da Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalışmıştır. 1998 yılından beri Nişantaşı’nda serbest muayenehane hekimi olarak çalışan doktorumuz, 2010 yılı itibarıyla Intermed bünyesinde de çalışmalarına devam etmektedir.