İç Hastalıkları ve Kardiyoloji | INTERMED

 

İç Hastalıkları ve Kardiyoloji


İntermed Polikliniği İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Bölümü, kalp ve dolaşım sisteminin hastalıkları ve bu hastalıkların teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir.

İntermed Polikliniği İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Bölümü’nde, koroner damar hastalıkları, ritm düzensizlikleri, göğüs bölgesindeki çeşitli ağrılar, yüksek tansiyon, kalp kapak hastalıkları ve kalp yetmezliğinin teşhis ve tedavisi yapılmaktadır. İyi bir sorgulama ve titiz bir muayeneden sonra gereken hastalara teşhis ve tedavi amacı ile istirahat EKG, EFOR testi, ekokardiografi, renkli doppler,  holter EKG, ABP (24 saat tansiyon ölçme monitörü) ve  CT koroner anjiyografi gibi yöntemler uygulanmaktadır.

İntermed Polikliniği İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Bölümü için; hafta içi 08:30 – 18:30, Cumartesi 09:00 – 16:00 saatleri arasında 0 212 444 1 633(MED) numaralı telefondan uzman hekimlerimize ulaşmak için randevu alabilirsiniz. Daha önce yapılmış tüm film ve tetkiklerinizi doktorunuza göstermek için yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Broşürler

Kardiyoloji Kardiyoloji  


Doktorlarımız

Doç Dr.Nevnihal Eren

Uzm. Dr. Murat Kınıkoğlu

1955 Malatya doğumlu olan doktorumuz Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra 1984 Yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları ihtisasını,1986 yılında aynı fakültede Kardiyoloji ihtisasını tamamlamıştır. Evli, iki çocuk babası olan Uzm.Dr. Kınıkoğlu İngilizce bilmektedir.