444 1 633

Yurt dışı aramalar:
+90 212 368 16 00

EVDE KAN ALMA HİZMETİ


Güncellenme Tarihi : 30 EYLÜL 2020

Laboratuvar ortamında yaptırılması gereken kan / idrar tahlilleriniz için evde kan alma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hastane veya laboratuvar'ın bulunduğu konuma gelme zorluğu yaşayan ya da zamanı sınırlı olan hastalarımız için bizzat evden veya ofisten kan ve idrar tahlilleri alma hizmeti bu konuda uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Evde Kan Alma Hizmetini Nasıl Alacaksınız?

Öncelikle 444 1 633 numaralı çağrı merkezimizden iletişime geçebilir veya internet sitemizden form doldurabilirsiniz

Intermed Evde Kan Alma ekibi sizin için uygun gün ve saat için randevu oluşturur. Ardından uzman personellerimiz vereceğiniz adrese gelerek numunelerinizi alır ve zaman kaybetmeden en uygun şartlarda laboratuvar ortamına transfer eder.

Test ve tahlil sonuçları son derece güvenli ve karışıklığa sebep verilmeden barkod sistemi ile düzenlenir ve testleriniz sonuç almaya uygun hale getirilir.

Evde Kan Alma Hizmetinden Kimler Faydalanabilir?

Bu hizmeti almak isteyen kişinin hasta veya fiziki bir engelinin bulunması gerekmemektedir, genellikle hastaneye taşınması zor olan, yatağa bağımlı hastalar veya kronik hastalıkların takibi için kullanılıyor olduğu bilinse de bireyin kendini dışarıda tahlil yaptıracak kadar iyi hissetmemesi, bulunduğu lokasyonunun konumu, hastaneye gidecek kadar yeterli zamanının bulunmaması , poliklinik ortamına girmek istememesi gibi durumlarda da evde kan alma hizmeti verilebilmektedir.

Sürekli ertelediğiniz testlerinizi, tahlillerinizi bu çözüm odaklı hizmet sayesinde rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Bilindiği üzere bir çok hastalığın belirtisi, gidişatı ve tedavisi kan sonuçları doğrultusunda belirlenebilmektedir. Bu nedenle önem arz eden tahlil hizmetinin evde veya ofiste yapılabiliyor olması size her anlamda zaman kazandırmaktadır.

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI

Özel sağlık sigortanız var ise evde kan alma hizmetinde kullanabilirsiniz. Sigorta kapsamında faydalanmak için ön provizyon şartlarını yerine getirmelisiniz.

RANDEVU AL


Ad Soyad

Telefon

Talep Edilen Randevu Tarihi

Talep Edilen Randevu Saati

Adres Bilgileri

HABERLER

Tümünü Gör

SOSYAL MEDYA