444 1 633

Yurt dışı aramalar:
+90 212 368 16 00

Yüksek standartlarda sağlık hizmeti vermek üzere 1982’de Nişantaşı’ndakurulan İntermed, ilk günden beri hasta memnuniyetini merkez alan insan odaklı bir yaklaşım sergiliyor.

Mesleki ve kurumsal değerleri sayesinde başarı çıtasını sürekli yükseltenİntermed bugün Nişantaşı Polikliniği’nin yanı sıra Çiftehavuzlar Polikliniği ve Bebek Laboratuvarı ile hizmet vermeye devam ediyor.

İntermed, kadın hastalıkları ve doğumdan göz hastalıklarına,endokrinolojiden kardiyoloji ve nörolojiye uzanan 19 farklı branşta alanında deneyimli doktorlarla ve güçlü bir kadroyla hizmet veriyor.

İntermed polikliniklerinde sadece ayakta hasta hizmeti verilmesi,hastane ortamından farklı bir atmosfer yaratıyor ve hastalarına hem fiziksel hem psikolojik anlamda konforlu sağlık hizmeti sunabiliyor.

08:30 – 19:00 arasındaki çalışma saatleri ve özel sağlık sigortalarıyla olananlaşmaları da hastaların hizmet almasını kolaylaştıran faktörler arasında öne çıkıyor.

Her zaman ileri ve yenilikçi bir vizyon doğrultusunda ilerleyen İntermedSağlık Grubu, 2008 yılından beri Affidea bünyesinde yer alıyor. Affidea Avrupa’nın 16 ülkesinde radyolojik görüntüleme, tıbbi laboratuvar vekanser tedavisi alanlarında hizmet veriyor.

Randevu Oluştur

Merkezlerimizden kolayca randevu oluşturabilirsiniz.

YOUTUBE


HABERLER

Tümünü Gör

SOSYAL MEDYA