444 1 633

Yurt dışı aramalar:
+90 212 368 16 00

İç Hastalıkları


Güncellenme Tarihi : 10 MAYIS 2021

İç Hastalıkları Bölümü kapsamı en geniş olan uzmanlık alanıdır. Erişkin bireylerin iç organ sistemleri ile ilgili incelemeleri yapar. Bu sisteme ait organların fonksiyon bozukluklarıyla ilgili teşhis ve tedavi hizmetini verir. Zaman kavramının çok önemli olduğu İç Hastalıkları polikliniğinde, erken ve detaylı tanı büyük önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra hastanın kendisini iç hastalıklardan koruması için alması gereken önlemler konusunda bilinçlendirir ve yönlendirir.

Üst ve alt solunum yolu hastalıkları, hipertansiyon, mide ve bağırsak sistemi hastalıkları, böbrek hastalıkları, kalp ve damar sistemi hastalıkları, troid hastalıkları, şeker hastalığı, romatizmal hastalıkları gibi birçok sistem hastalıkları bu geniş skalanın içerisinde yer alır.

Polikliniğimizde iç hastalıkları alanında kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla poliklinik muayeneleri, tanı, takip ve tedaviler, hasta değerlendirmeleri, diğer branşlarla konsültasyon hizmetleri ve Check Up hizmetleri sunulmaktadır.

 

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

BRANŞ DOKTORLARI


VİDEOLAR


Dr. Murat Kınıkoğlu - Şeker Hastalığı ve Covid-19 Hakkında

“Yapılan araştırmalar; şeker hastalığı olan Covid-19 hastalarında, hastalığın çok daha ciddi seyrettiğini göstermekte. Şeker hastası olup da, hastalığı kontrol altında olmayan kişilerin hastaneye yatma oranının, şeker hastası olmayanlara oranla 3 kat daha yüksek olduğu gözlemlenmiş. Dolayısıyla; evde şeker ölçümünüzü yaptırmanın yanında, mutlaka belirli aralıklarda HbA1C değerinize de baktırmanızı öneririz.”


Randevu Oluştur

Merkezlerimizden kolayca randevu oluşturabilirsiniz.

YOUTUBE


HABERLER

Tümünü Gör

SOSYAL MEDYA