444 1 633

Yurt dışı aramalar:
+90 212 368 16 00

KULLANIM KOŞULLARI


GİRİŞ

Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. web sitesine hoş geldiniz.

Ziyaret ettiğiniz bu web sitesi ("Site") Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından geliştirilmiştir ve Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından yönetilmektedir.


KABUL VE GEÇERLİ KOŞULLAR

Bu Siteye erişiminizin ve bu Siteyi kullanımınızın aşağıdaki hüküm ve koşullara ve geçerli tüm yasalara tabi olduğuna lütfen dikkat edin. Bu Siteyi misafir olarak veya kayıtlı bir kullanıcı olarak kullanmanız fark etmeksizin, bu Siteye girerek ve Sitede gezinerek hiçbir sınırlama veya çekince olmadan bu Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Bu nedenle, aşağıdaki koşulların tümünü kabul etmiyorsanız lütfen bu Siteyi kullanmayın.

Sitede veya bu Kullanım Koşullarında kısmen veya tamamen değişiklik yapma veya Sitenin yayınını durdurma hakkını saklı tutarız. Sitede kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değişiklik yapabileceğimizi lütfen unutmayın. Bu nedenle, bu web sitesini bir sonraki ziyaretinizde bu Kullanım Koşullarını tekrar görüntülemenizi ve yapılmış olabilecek değişiklik veya tadilleri dikkate almanızı tavsiye ederiz. Ayrıca, bu Kullanım Koşullarında yaptığımız bir değişikliğin yayımlanmasından sonra Siteyi kullanmanız durumunda, incelemiş olup olmamanızdan bağımsız olarak bu değişiklikleri kabul etmiş sayılacağınızı lütfen unutmayın. Sitenin bazı alanlarında, Sitenin o alanına erişiminiz veya kullanımınız için geçerli olan ilave kurallar, yönergeler, lisans sözleşmeleri, kullanıcı sözleşmeleri veya diğer hüküm ve koşullar söz konusu olabilir. Bu Kullanım Koşulları ile Sitenin belirli bir alanı için geçerli olan kurallar, yönergeler, lisans sözleşmesi, kullanıcı sözleşmesi veya diğer hüküm ve koşullar arasında bir çelişki veya tutarsızlık olması halinde, Sitenin belirli bir alanı için geçerli olan kurallar Sitenin o alanına erişiminiz ve kullanımınız için öncelikli olarak geçerli olacaktır. Lütfen Sitenin bazı bölümlerine veya zaman zaman Sitenin tamamına erişimin kayıtlı kullanıcılarla sınırlı olabileceğini unutmayın. Bu kayıtlı kullanıcılar için geçerli olan ve siteye kaydolmadan önce kabul etmeleri istenecek başka hüküm ve koşullar bulunmaktadır.


GİZLİLİK

Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti., gizliliğinize önem vermektedir ve Site aracılığıyla topladığımız kişisel bilgilerinizin her türlü kullanımı hakkında sizi tam olarak bilgilendirmek için Web Sitesi Aydınlatma Metnini geliştirmiştir. Daha fazla bilgi için lütfen Web Sitesi Aydınlatma Metnine bakın.


FİKRİ MÜLKİYET

Metin, fotoğraf, resim, grafik, illüstrasyon, logo, düğme simgesi, ses klibi, video klip ve yazılımların yanı sıra bunların birleşiminden oluşan derlemeler, koleksiyonlar, düzenlemeler ve montajlar ve Sitenin "görünümü ve hissi” de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Sitede bulunan veya Site aracılığıyla erişilebilen tüm ticari markalar ve diğer öğeler ve materyallerin mülkiyeti tamamen Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti.'ye aittir (bundan böyle "Web Sitesi Materyalleri" olarak anılacaktır). Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti.'nin Web Sitesi Materyalleri ile ilgili tüm fikri mülkiyet hakları saklıdır ve Türkiye yasaları ve uluslararası telif hakkı yasaları tarafından korunmaktadır.

Web Sitesi Materyalleri, yalnızca kişisel amaçlarla Sitede gezinmek için veya Site aracılığıyla sunulan ürünleri ve/veya hizmetleri satın almak için bir kaynak olarak kullanılabilir. Web Sitesi Materyallerinin kullanımına yönelik bir iznin verilmesi tamamen aşağıdaki koşulların tümünün yerine getirilmesi şartına tabidir: (i) Site yalnızca kişisel amaçlar için kullanılır ve hiçbir şekilde ticari amaçlar için suistimal edilemez; (ii) ilgili telif hakkı bildirimi, varsa tüm dijital veya diğer kopyalarda görüntülenir; (iii) tüm Web Sitesi Materyalleri yalnızca uygun bağlamda ve beraberindeki metinle / resimle bağlantılı olarak kullanılır. Ancak, Web Sitesi Materyallerini kullanmanıza izin verilmesi, Web Sitesi Materyallerine ilişkin olarak size herhangi bir hak, mülkiyet veya menfaat verildiği veya devredildiği anlamına gelmeyecektir. Web Sitesi Materyallerinin yazarı olduğumuz (ve katkıda bulunan kişiler) her zaman belirtilmelidir.

Sitenin yukarıda açıklandığı gibi izin verilen kullanımının ötesinde ve özellikle de kamuya açık veya ticari amaçlarla, Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti.'nin önceden yazılı izni olmadan Sitenin içeriğini ve Web Sitesi Materyallerinin hiçbirini dağıtamaz, değiştiremez, iletemez, yeniden kullanamaz, yeniden yayınlayamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, çıkaramaz, yeniden kullanamaz, iletemez, yeniden yayınlayamaz, indiremez, görüntüleyemez, herhangi bir şekilde suistimal edemez veya kullanamazsınız. Ayrıca, Sitede gördüğünüz veya okuduğunuz her şeyin, aksi belirtilmedikçe telif hakkıyla korunan materyal olduğunu ve bu Kullanım Koşullarında veya Sitedeki metinde belirtilenler dışında kullanılamayacağını kabul etmelisiniz.


BİLGİLERİN GÜVENİLİRLİĞİ

Sitede yayınlanan bilgilerin doğru olmasını ve güncel bilgi ve uygulamalarla tutarlı olmasını sağlamayı amaçlıyoruz. Ancak tıbbi bilgi birikimi ve uygulamalar sürekli olarak gelişmektedir ve münferit vakalar, Site aracılığıyla çözülemeyecek özel tavsiyeler gerektirebilir. Bu sebeple bu Site yalnızca bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Bu Sitede verilen bilgilerin, uygun niteliklere sahip bir sağlık profesyonelinin vereceği tıbbi tavsiyelerin yerine geçmesi amaçlanmamaktadır.

Bu Sitede verdiğimiz bilgilerin sağlık veya tıbbi ihtiyaçlarınıza cevap vereceğini garanti edemeyiz. Bu nedenle, bu Sitede verilen bilgilerin doğruluğu garanti edilmemektedir ve bu bilgiler değişikliğe tabidir; dolayısıyla Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti., verilen bilgilerin kullanımından kaynaklanan kayıp, hasar veya masraflardan sorumlu değildir.

Sitenin bir kısmı reklam ve sponsorluk içerebilir. Reklam verenler ve sponsorlar, Siteye eklenmesi için sunulan materyalin uluslararası ve ulusal yasalara uygun olduğunu temin etmekten sorumludur. Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti., reklam materyallerindeki hatalardan veya yanlışlıklardan sorumlu olmayacaktır.


SİTENİN KABUL EDİLEBİLİR KULLANIMI

Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti., Sitenin itibarımıza, Sitenin kullanılabilirliğine veya bütünlüğüne zarar veren veya zarar vermesi muhtemel olan veya herhangi bir yasal yükümlülük, vergi yükümlülüğü, düzenleyici veya sair yükümlülük altına girmemize sebep olan veya sebep olabilecek bir şekilde kullanılmasına tolerans göstermeyecektir. Bu nedenle, Sitemize saygılı davranmanızı ve Siteyi yasa dışı amaçlar için veya diğer tarafların haklarını çiğneyecek veya ihlal edecek şekilde veya zarar görmemize veya zarar görme tehdidiyle karşı karşıya kalmamıza yol açacak şekilde kullanmamanızı talep ediyoruz. Ayrıca, Sitemizi kullanarak web sitesine, ürünlerine veya hizmetlerine eriştiğiniz üçüncü taraflarca uygulanan ilgili bildirimlere, politikalara ve şartlara uymanızı rica ediyoruz.

Siteyi aşağıdaki amaçlarla kullanmamayı veya bu amaçlarla kullanılmasına aracı olmamayı veya izin vermemeyi kabul edersiniz:

  1. Siteye, Sitenin depolandığı sunucuya veya Siteye bağlı herhangi bir sunucuya, bilgisayara veya veri tabanına yetkisiz erişim sağlamak;
  2. Sitenin işleyişini, kalitesini veya bütünlüğünü veya herhangi bir telekomünikasyon ağının işleyişini, kalitesini veya bütünlüğünü tehlikeye atmak veya zarar vermek;
  3. e-posta adresleri de dahil olmak üzere başkaları hakkında onların rızası olmadan bilgi toplamak veya derlemek; doğrudan pazarlama, anketler, yarışmalar veya saadet zincirleri dahil olmak üzere herhangi bir ticari amaç için veya Siteyi zincirleme mektuplar, gereksiz e-posta, spam, tekrarlayan veya istenmeyen mesajlar, reklam veya promosyon malzemeleri göndermeye katılmak veya başkalarının katılmasını sağlamak için kullanmak;
  4. virüs, truva atı, solucan veya diğer zararlı veya hasar verici programlar içeren herhangi bir materyali dağıtmak, indirmek, yüklemek veya iletmek;
  5. bir hizmeti engelleme saldırısı yoluyla Siteye saldırmak veya kullanabileceğiniz herhangi bir İnternet Servis Sağlayıcısının hüküm ve koşullarına aykırı şekilde kullanmak.

BU SİTEYE BAĞLANTILAR

Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti. genellikle diğer uygun web sitelerinden Siteye hiper bağlantı kurulmasını memnuniyetle karşılamaktadır. Ancak içeriğin kaynağını ve sahibini "Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti." olarak belirtmek ve doğrudan bir bağlantı vermek suretiyle Sitenin içeriğini alıntılayabilirsiniz. Başka bir web sitesinden Siteye verilen herhangi bir bağlantı, Sitenin görüntülenmesi ziyaretçinin kullanıcı deneyimine zarar verebilecek çerçeveleme veya benzer tekniklerle engellenmeyecek şekilde sunulmalıdır. Yukarıdakilere bakılmaksızın, neden göstermeksizin bu tür bağlantılara izin vermeyi reddetme veya Kullanım Koşullarının ihlali sebebiyle yasal işlem başlatma hakkımızı saklı tutarız. Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti.'nin bu Siteye bağlantılar içeren üçüncü taraf web sitelerinin hiçbirini incelemediğini ve site dışındaki sayfaların veya Siteye bağlanan diğer sitelerin içeriğinden sorumlu olmadığını lütfen unutmayın.


DİĞER SİTELERE BAĞLANTILAR

Siteye giren ziyaretçiler için kolaylık olması amacıyla ziyaretçilerin ilgi duyabileceği üçüncü taraf sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu Siteden ayrılırken, üçüncü taraf sitesinin kullanım koşullarının ve gizlilik politikasının farklı olabileceğini size bildirmeye gayret edeceğiz. Ancak Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti., Siteden diğer sitelere verilen bağlantılarla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir ve bu sitelerin içeriğinin doğruluğundan veya meşruiyetinden sorumlu değiliz. Üçüncü şahısların gizlilik politikalarının ihlalinden veya ihmalinden kaynaklanan hiçbir sorumluluğu kabul etmiyoruz.


SONUÇLAR

Bu Kullanım Koşullarında yer alan hüküm ve koşullardan herhangi birini ihlal ettiğinizi fark etmemiz halinde, Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti. tarafından sunulan hizmetleri kullanmanızı engellemek ve Sitede veya bağlı Sitelerde yayımladığınız herhangi bir bilgi, veri ve içeriği kaldırmak da dahil olmak üzere herhangi bir bildirimde bulunmadan derhal düzeltici eylemlerde bulunabiliriz. Kullanım Koşullarını ihlal etmeniz sebebiyle zarar görmemiz halinde, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak bu zararları sizden tazmin etme yoluna başvurabiliriz.


KULLANIMIN SONLANDIRILMASI

Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti., tamamen kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda Siteye, Sitenin herhangi bir alanına veya Site üzerinde veya Site aracılığıyla sağlanan bir Web Sitesi Materyaline erişiminizi durdurabilir veya sınırlayabilir. Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti.'nin, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda, Siteye veya herhangi bir Web Sitesi Materyaline erişiminizi veya kullanımınızı durdurabileceğini veya sınırlandırabileceğini kabul edersiniz. Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti., tamamen kendi takdirine bağlı olarak, üçüncü bir tarafın telif haklarını veya diğer haklarını ihlal ettiğinizi belirlediği takdirde Siteye erişiminizi veya siteyi kullanımınızı durdurabilir veya sınırlayabilir. Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti.'nin, Siteye veya herhangi bir Web Sitesi Materyaline erişiminizin veya kullanımınızın durdurulması veya sınırlandırılması sebebiyle size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.


TAAHHÜTLERE İLİŞKİN SORUMLULUĞUN REDDİ

Sitede verilen bilgiler, ürünler ve hizmetler, bu sitenin içeriğinin doğru, eksiksiz, güvenilir, işletilebilir ya da yasal olduğu hakkında açık veya zımni hiçbir taahhütte bulunulmaksızın veya garanti verilmeksizin "olduğu gibi, bulunduğu yerde” esasına göre verilmektedir. Ayrıca site sahibi ve iştirakleri, tıbbi cihaz, reçeteli ilaç veya sağlık ürünleri hakkında bilgi ifşasını gerektiren herhangi bir hükümet düzenlemesinin yerine getirildiği hakkındaki tüm beyan veya garantileri tamamen reddeder. Sitede açıklanan herhangi bir ürün için verilen bir garanti, bu ürünün satış belgelerinde belirtilen garantilerle sınırlıdır ve yine bu belgelerde belirtilen sınırlamalara tabidir.


SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Bu siteyi, bu sitede bağlantılı verilen bir web sitesini ve bu sitede sunulan materyalleri kullanmanızla ilişkili tüm riskler size aittir. Hiçbir durumda site sahibi veya temsilcileri, iştirakleri, ortakları veya lisans verenleri (birlikte, "iştirakler”) olarak affidea, talebin türüne veya dava şartının niteliğine bakılmaksızın, sitenin veya burada yer alan içeriklerin kullanımından kaynaklanan doğrudan, hususi, dolaylı, arızi, netice kabilinden zararlardan veya cezai zarar tazminatlarından veya sair tazminatlardan, site sahibine söz konusu hasar veya zarar olasılığı hakkında bilgi verilmiş olsa dahi sorumlu değildir. Site sahibi veya iştirakleri, sitenin veya sitede bulunan web sitesi materyallerinin kullanımıyla bağlantılı kâr, gelir veya veri kayıplarından veya mali kayıplardan sorumlu değildir. Bir sorumluluğun hariç tutulması veya sınırlandırılması yasalarla sınırlandırıldığı takdirde, bu sorumluluk kanunların izin verdiği en geniş ölçüde sınırlıdır. Sitede açıklanan herhangi bir ürünle bağlantılı olarak yapılan bir sorumluluk reddi, bu ürünün satış belgelerinde belirtilen garantilerle sınırlıdır ve yine bu belgelerde belirtilen sınırlamalara tabidir.


BÖLÜNEBİLİRLİK

Unimed Anadolu Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş ve İntermet Sağlık Hizmetleri Ltd.. Şti.'nin bu Kullanım Koşullarındaki bir hükmü uygulamaması veya bunlarla bağlantılı olarak sahip olduğu bir hakkı kullanmaması, söz konusu haktan veya hükümden feragat teşkil etmez. Bu koşulların herhangi bir hükmü yasa dışı, hükümsüz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz sayılırsa, söz konusu hüküm bu koşullardan ayrılabilir kabul edilecek ve geri kalan hükümlerinin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.


UYGULANACAK HUKUK

Bu Kullanım Koşulları, Site ile ilgili tüm talepler, Sitenin kullanımı ve bu web sitesi aracılığıyla sunulan tüm Web Sitesi Materyalleri ile ilgili tüm hak talepleri Türkiye hukukuna tabidir.

SOSYAL MEDYA